12 lutego w 2011 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbył się benefisowy koncert poezji w wykonaniu Teatru Pozytyw. Przybyłych tego wieczoru gości serdecznie powitała Pani Ewa Alimowska, która od trzech lat pracuje z Teatrem Pozytyw, prezentując dorobek podczas licznych występów przed publicznością.

Benefisowy koncert Teatru Pozytyw 

Podczas tego benefisowego koncertu teatr zaprezentował piękne piosenki do tekstów Stachury, Leśmiana, Wojtczaka, Gałczyńskiego i S.T. Eliotta, jak również autorskie kompozycje Pani Ewy Alimowskiej. Wyjątkowy nastrój stworzyły również recytowane przez młodzież wiersze Czesława Miłosza, będące upamiętnieniem Roku Poety oraz 100-lecia jego urodzin.

Benefisowy koncert Teatru Pozytyw 

Po zakończeniu występu podziękowania dla Teatru Pozytyw i Pani Ewy Alimowskiej złożyli Dyrektor Narwiańskiego Ośrodka Kultury Tamara Juszkiewicz, Przewodnicząca Rady Gminy Narew Ewa Urbanowicz oraz przedstawiciele Teatru Arkadia w Białymstoku. Podziękowania za wspólną pracę przekazała dla Pani Ewy młodzież z Teatru Pozytyw, zaś pracownicy NOK wręczyli jej urodzinowego marcinka. Wszyscy zebrani odśpiewali jubilatce tradycyjne „sto lat”.

GALERIA ZDJĘĆ