Mamy dla Was kolejne ciekawe wieści z cyklu: "co w trawie piszczy.."😊🤗
 
🎉Jubileusz 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosince i poświęcenie nowego wozu strażackiego🎉
 
Dzień 15.06.2024 r. zapisał się w historii Gminy Narew w sposób wyjątkowy. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łosince świętowali swój jubileusz: 90-lecie działalności! Ci ludzie, ich rodzice, dziadkowie i pradziadkowie od 90 lat niestrudzenie niosą bezinteresowną pomoc, ratują mienie, życie będąc wiernymi hasłu: "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek".💕
 
Historia OSP w Łosince zaczęła się w 1933 r. I choć minęło 90 lat, niezmienna pozostaje jedna rzecz - na tych strażaków można liczyć zawsze, o każdej porze dnia i nocy - cały czas szkolą się podnosząc swoje kwalifikacje, kompetencje, umiejętności i jakość pracy.😃
 
Wydarzenie rozpoczęło się mszą w intencji strażaków. Po nabożeństwie nastąpił uroczysty przemarsz pod remizę strażacką gdzie poświęcono nowy nabytek - średni samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu MAN.🚒 
 
Jubileusz jednostki był również okazją do wręczenia medali i wyróżnień dla szczególnie zasłużonych strażaków, Pani Sołtysowej i wszystkich, którzy wspierają naszych dzielnych Druhów.🏅🎖️🏅 
 
💕Dziękujemy za wiele lat bezinteresownej służby bliźniemu na wszystkich kierunkach Waszej bogatej działalności.
💝Życzymy bezpiecznych akcji ratowniczo-gaśniczych 
oraz powodzenia w kolejnych działaniach dla dobra i bezpieczeństwa wspólnego.💝🎉
 
 GALERIA ZDJĘĆ