07 marca 2024 roku, 100 urodziny obchodziła mieszkanka Białek Pani  Anna Mironiuk. W uroczystym świętowaniu w dniu 10 marca 2024 wspólnie z rodziną Jubilatki udział wzięli Wójt Gminy Narew Andrzej Pleskowicz oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Narwi. Wójt Gminy Narew w imieniu własnym oraz całej społeczności Gminy Narew złożył  Jubilatce serdeczne życzenia oraz gratulacje z okazji setnej rocznicy urodzin .  Oprócz osobistego listu gratulacyjnego przekazano list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów oraz Wojewody Podlaskiego. 

Wszyscy goście życzyli Pani Annie przede wszystkim zdrowia i pogody ducha oraz wielu szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

Taki jubileusz stanowi skarbnicę różnych doświadczeń życiowych, zarówno trudnych jak i radosnych.

Nie odbyło się oczywiście bez toastu z lampką szampana za zdrowie bohaterki uroczystości. Wszyscy uczestnicy tej zaszczytnej uroczystości zostali ugoszczeni przez rodzinę Pani Anny. Był wspaniały poczęstunek, ale też opowieści i wspomnienia związane z dostojną Jubilatką.

Jubilatce jeszcze raz gratulujemy i życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu, szczęściu a przede wszystkim w gronie najbliższych jej osób.


 GALERIA ZDJĘĆ