23 listopada br. w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbył się koncert poezji śpiewanej czołowego artysty niezależnej sceny białoruskiej,  barda Źmiciera Wajciuszkiewicza, cenionego  muzyka, piosenkarza, gitarzysty i kompozytora, znanego już naszej publiczności z klimatycznych koncertów.

   Źmicier Wajciuszkiewicz, czyli po prostu ‘Todar’, nie wymaga w Narwi specjalnej reklamy. Zapraszany jest co kilka lat, gdyż ma tu swoje grono wielbicieli i słuchaczy. Ma bardzo dobry kontakt z publicznością, opowiada pomiędzy utworami raz zabawne, a raz refleksyjne anegdoty i zachęca do wspólnego śpiewania białoruskich melodii.

   Występ naszego gościa z pewnością pozostanie długo w pamięci, a pozostawiony niedosyt tylko mobilizuje nas do organizacji kolejnych koncertów.

   Dziękujemy za wyjątkowy wieczór artyście,  a wszystkim uczestnikom wydarzenia - za obecność.

 GALERIA ZDJĘĆ