10 marca 2016 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się spektakl teatralny dla najmłodszych dzieci pt. „Doktor Dolittle i przyjaciele”. Była to humoreska sceniczna o niezwykłym lekarzu, znającym mowę wszystkich zwierząt.

Spektakl dla dzieci w bibliotece

Przedstawienie miało na celu zachęcenie dzieci do właściwego wyboru pozytywnych wartości i zastanowienie się nad własnym postępowaniem. Perypetie tytułowego bohatera, któremu udaje się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi i chęci niesienia pomocy innym, mogą być inspiracją dziecięcych zabaw.

Spektakl dla dzieci w bibliotece

Umiejętność aktorów prowadzenia z widownią improwizowanego dialogu z wykorzystaniem elementów zabawy doskonale wpłynęła na spontaniczną reakcję widzów, którym spektakl bardzo się podobał.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi