18 maja 2015 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”. W konkursie udział wzięło 25 uczestników, a dzieci do konkursu przygotowały panie Lucyna Ruszuk, Grażyna Seredyńska i Marlena Dmitruk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi.

Konkurs recytatorski przedszkolaków

Jury w składzie: Irena Dulko, Lucyna Ruszuk, Magdalena Snarska, Anna Kotowicz i Małgorzata Bobik po wysłuchaniu wszystkich uczestników i długiej naradzie postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce:
Albert Snarski, Daria Nesteruk, Julia Trofimiuk, Oliwia Rzepko, Aleksandra Kurianowicz, Julia Goralewska

II miejsce:
Szymon Omelaniuk, Aleksandrz Łukaszuk, Maciek Kondraciuk, Kornelia Wszeborowska, Emilia Smoktunowicz.

III miejsce:
Dominik Rusiłowicz, Samanta Derpeńska, Natalia Leszczyńska i Natalia Jakimiuk.

Konkurs recytatorski przedszkolaków

Gościnnie swoje wiersze wyrecytowały również 3-latki, wspaniale przygotowane przez Panie Irenę Gryniewicką, Olgę Giermaniuk i Irenę Opolską. W tej grupie wiekowej I miejsce wywalczyły Karolina Węcko, Wiktoria Trofimiuk i Lenka Zubrycka. II miejsce przypadło Kubie Sadowskiemu i Majce Bebko, zaś III miejsce zdobył Szymek Kurianowicz.

Konkurs recytatorski przedszkolaków

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody w postaci książeczek, drobnych upominków i pamiątkowych dyplomów. Na eliminacje powiatowe, które odbędą się 26 maja br. w Hajnowskim Domu Kultury, jury wytypowało laureatów pierwszych miejsc.

Nagrody uczestnikom konkursu oraz słodki poczęstunek ufundował Narwiański Ośrodek Kultury i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Narwi.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Narwiański Ośrodek Kultury