Inne ciekawe wydarzenia 2008

Zimowisko dla dzieci w KrzywcuW dniach 28-30 grudnia 2008 dzieci biorące aktywny udział w zajęciach i uroczystościach Narwiańskiego Ośrodka Kultury przybywały na zimowisku w Krzywcu.

Złote Gody w Gminie NarewDzień 12 grudnia był szczególnym dniem dla par małżeńskich z Gminy Narew obchodzących w tym roku pięćdziesiątą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego - Złote Gody.

Spotkanie pt. Spotkajmy się na ulicy wiejskiej 20 listopada 2008 roku w Filii Bibliotecznej w Łosince odbyło się spotkanie mieszkańców Łosinki i okolicznych miejscowości z notariuszem oraz z ekspertem ds. organizacji pozarządowych.

Spotkanie z rzecznikiem konsumenta23 września 2008 roku w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie z powiatowym rzecznikiem praw konsumenta oraz ekspertem ds. organizacji pozarządowych.

Dożynki Wojewódzkie w Hajnówce21 września 2008 roku w Hajnówce odbyły się Dożynki Wojewódzkie, które każdego roku gromadzą mieszkańców wsi i przedstawicieli instytucji związanych z rolnictwem.

Wystawa pieczęci w Skaryszewie13 września 2008 roku w gospodarstwie agroturystycznym "Ruta" w Skaryszewie, gdzie mieści się Regionalna Izba Białoruska, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pieczęci z lat 1840-1915.

Rozstrzygnięcie konkursu posesji29 sierpnia 2008 roku podczas XVII sesji Rady Gminy Narew została rozstrzygnięta IV edycja konkursu na najestetyczniej urządzoną posesję, zagrodę i wieś w Gminie Narew.

Wizyta Ramonki w HattstedtW dniach 7-15 sierpnia 2008 roku odbyła się wizyta przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Hajnówce w miejscowości Hattstedt (Niemcy).

XX-lecie firmy PronarW dniu 26 lipca 2008 roku firma PRONAR z Narwi uroczyście świętowała XX-lecie swojego istnienia, na zorganizowanym przez nią Pikniku Rodzinnym.

Piosenka Białoruska - koncert galowy23 lutego 2008 roku w hali KS Włókniarz w Białymstoku odbył się Koncert Galowy XV edycji festiwalu Piosenka Białoruska 2008.

Piosenka Białoruska w BiałymstokuPonad 70 wykonawców wystąpiło 17 lutego 2008 roku na eliminacjach centralnych Festiwalu Piosenki Białoruskiej, które odbyły się w Klubie Garnizonowym w Białymstoku.

Piosenka Białoruska w HajnówceW dniu 10 lutego 2008 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje Festiwalu Piosenka Białoruska 2008.

Zjazd sołtysów w Gminie Narew24 stycznia 2008 roku z inicjatywy Parafii Rzymskokatolickiej odbył się w Narwi zjazd sołtysów z dekanatów bielskiego, brańskiego i hajnowskiego.