Inne ciekawe wydarzenia 2011

Złote Gody w Gminie Narew2 grudnia 2011 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyła się uroczystość wręczenia medali parom małżeńskim za długoletnie pożycie – Złote Gody.

Pronar Eksporterem Roku 2011Firma Pronar została uhonorowana Pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2011” za Eksportowy produkt Roku 2011 – koła tarczowe i ogumienie do maszyn rolniczych.

Nowy punkt sprzedaży PronaruFirma Pronar z Narwi otworzyła nowy Fabryczny Punkt Sprzedaży, tym razem w województwie mazowieckim. To pierwsza placówka Pronaru utworzona poza Podlasiem.

Było, nie minęło - wieczornica w Łosince30 września 2011 roku odbyła się w Łosince wieczornica w ramach projektu "Było, nie minęło...", która została przygotowana przez Stowarzyszenie Spadczyna.

Podsumowanie konkursu posesji30 września 2011 roku podczas XI sesji Rady Gminy Narew odbyło się podsumowanie VII edycji gminnego konkursu na najestetyczniej urządzoną posesję, zagrodę i wieś w Gminie Narew.

Międzynarodowy zlot na BiałorusiW dniach 23 i 24 września 2011 roku Gmina Narew uczestniczyła Międzynarodowym Turystyczno - Sportowym Zlocie Młodzieży na Białorusi.

Pronar buduje i zatrudniaPronar, jeden z największych pracodawców w regionie, buduje nowe fabryki i planuje zatrudnienie ponad tysiąca nowych pracowników.

Spływ kajakowy na Narwi i NarewceW dniach od 25 do 27 sierpnia 2011 roku rzekami Narewka i Narew odbywał się spływ kajakowy promujący cenne przyrodniczo, nadrzeczne obszary Natura 2000 oraz inne atrakcje turystyczne na trasie spływu.

Pronar laureatem konkursu Teraz Polska6 czerwca 2011 roku oficjalnie ogłoszono wyniki XXI edycji Konkursu „Teraz Polska”. W kategorii dużych producentów Laureatem Konkursu „Teraz Polska” została firma Pronar z Narwi.

Krajowe Święto Maszyn RolniczychW dniach od 2 do 5 czerwca 2011 roku firma Pronar zorganizowała w Narwi Krajowe Święto Maszyn Rolniczych, podczas którego prezentowane były maszyny i urządzenia produkowane przez firmę Pronar.

Pronar Mistrzem AgroLigi 2010Firma Pronar z Narwi została mistrzem krajowym w kategorii „firmy” konkursu AgroLiga 2010. Dyplomy i puchary wręczył laureatom 17 maja 2011 roku Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Święto harcerzy i zuchów w Narwi30 kwietnia2011 roku środowisko harcerskie hufca ZHP w Bielsku Podlaskim  uczestniczyło w Narwi w obchodach święta Św. Jerzego, patrona harcerzy i zuchów.

Promocja Gminy Narew w TV GrodnoW dniach 7 i 8 kwietnia 2011 roku naszą gminę odwiedzili goście z Republiki Białoruś - Telewizja Grodno, która nagrywała materiał promocyjny o Gminie Narew.

Sportowiec Ziemi Hajnowskiej 20105 marca 2011 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie XII edycji Plebiscytu „Sportowiec Ziemi Hajnowskiej 2010” oraz „Najpopularniejszy Trener Ziemi Hajnowskiej 2010”.

Pronar - Filar Biznesu 201020 stycznia 2011 roku odbyła się w Białymstoku gala, podczas której ogłoszono wyniki rankingu „Filary Biznesu 2010”. Pierwsze miejsce w województwie podlaskim zajęła firma Pronar z Narwi.

Zjazd sołtysów w Narwi12 stycznia 2011 roku odbył się w Narwi kolejny zjazd sołtysów z gmin należących do dekanatów hajnowskiego, bielskiego i brańskiego.