Inne ciekawe wydarzenia 2013

Złote Gody w Gminie Narew17 października 2013 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń parom małżeńskim za długoletnie pożycie – Złote Gody.

Srebrny Laur dla naszego portaluUrząd Gminy Narew otrzymał Srebrny Laur za tworzony portal internetowy Gminy Narew. Nasz serwis www.narew.gmina.pl uznano za rzetelne i bogate źródło informacji samorządowej województwa podlaskiego w 2012 roku.

Powiatowe zawody pożarnicze OSP20 lipca 2013 roku podczas XIV Dni Narwi odbyły się powiatowe zawody sportowo - pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych.

Zakończenie kursu spawacza15 lipca 2013 roku zakończył się kurs spawacza realizowany przez Urząd Gminy Narew w ramach projektu „Spawacz z Gminy Narew”.

Na ratunek dla bociana13 lipca 2013 roku na ulicy Mickiewicza w Narwi zdarzył się nieszczęśliwy incydent - bocianie pisklę wypadło z gniazda, a że nie umiało jeszcze latać, po prostu spadło na ziemię.

Zajęcia praktyczne na kursie spawacza8 czerwca 2013 roku rozpoczęły się zajęcia praktyczne na kursie spawacza w ramach projektu „Spawacz z Gminy Narew”. Kurs składa się z części teoretycznej oraz z części praktycznej.

Sukces piłkarzy BMP NarewW dniu 8 czerwca 2013 roku piłkarze z Narwi odnieśli sukces, zwyciężając w turnieju piłki nożnej bractw parafialnych, który odbył się na boiskach MOSP-u Jagiellonii Białystok.

Zajęcia teoretyczne na kursie spawaczaW dniu 25 maja 2013 roku rozpoczął się kurs spawacza w ramach projektu „Spawacz z Gminy Narew”. Kurs składa się z części teoretycznej oraz z części praktycznej.

Udana akcja pomocy bocianomDzięki akcji zorganizowanej przez pracowników Narwiańskiego Ośrodka Kultury i Urzędu Gminy Narew bociany przetrwały długą i ciężką zimę.

Na swojską nutę - śpiew łączy pokoleniaW roku 2013 zakończony został projekt pt. „Na swojską nutę – śpiew łączy pokolenia”, którego realizatorem było Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

Spawacz z Gminy Narew - kursWójt Gminy Narew serdecznie zaprasza osoby z Gminy Narew do udziału w bezpłatnym kursie na spawacza metodą MAG 135 w ramach projektu pt. „Spawacz z Gminy Narew”.

ks. Jerzy Ochrymiuk30 marca 2013 roku zmarł po długiej chorobie, w wieku 47 lat, śp. ks. prot. Jerzy Ochrymiuk. Był długoletnim proboszczem Parafii Prawosławnej w Trześciance, a także kierownikiem Prawosławnego Domu Opieki w Trześciance.

Piosenka Białoruska w Białymstoku24 lutego 2013 roku w sali Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Podleśnej w Białymstoku odbyły się eliminacje centralne XX Festiwalu „Piosenka Białoruska 2013”.

Piosenka Białoruska w Hajnówce17 lutego 2013 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje rejonowe XX Festiwalu „Piosenka Białoruska 2013”.