Komunikaty ks. archim. Gabriela

Skit w OdrynkachKs. archimandryta Gabiel serdecznie zaprasza do Odrynek na obchody święta Patronów Skitu - św.św. Antoniego i Teodozjusza Kijowsko-Pieczerskich, w dniach 14-15 września 2015 roku.

Ikona Boże NarodzenieW związku ze Świętami Bożego Narodzenia wg kalendarza juliańskiego ks. archim. Gabriel zaprasza na świąteczne nabożeństwo w Skicie w Odrynkach, które rozpocznie się w nocy z 6 na 7 stycznia 2015 roku o godz. 24.00.

Ikona ZmartwychwstanieKs. archim. Gabriel informuje o harmonogramie nabożeństw w Skicie w Odrynkach w Wielkim Tygodniu i w Noc Paschalną.

Skit w OdrynkachKs. archim. Gabriel informuje, że nabożeństwa zaplanowane na najbliższą sobotę i niedzielę tj. 5 i 6 kwietnia 2014 roku są odwołane.

Skit w OdrynkachW związku z wyjazdem ks. archim. Gabriela, sobotnie i niedzielne Święte Liturgie oraz środowe przyjęcia w Krzywcu są zawieszone. Najbliższe nabożeństwo odbędzie się 15 lutego 2014 roku.

Ikona Boże NarodzenieW związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia wg kalendarza juliańskiego ks. archimandryta Gabriel zaprasza na świąteczne nabożeństwo, które rozpocznie się w nocy z 6 na 7 stycznia 2014 roku o godz. 24.00.