Ogłoszenia Narwiańskiego Ośrodka Kultury

narew herb

to akcja promująca kino niezależne, a zarazem swoista platforma filmu autorskiego, i artystycznego.

narew herb

zajęcia plastyczne i rękodzielnicze dla dzieci

narew herb

Parada odbędzie się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WERTEP, organizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne "Pocztówka".

narew herb

Ponad 60 spektakli w osiem dni, w tym premiery i nowość – spektakl z audiodeskrypjcją dla niewidzących i niedowidzących. 30 lipca rusza XIII Międzynarodowy Festiwal Teatralny WERTEP.

narew herb

Dziękujemy Wszystkim, którzy zagłosowali na Dunina, to nasza wspólna wygrana.

narew herb

14-23 lipca 2021r. w Narwi

narew herb

ZAPRASZAMY DZIECI NA ZAJĘCIA I WARSZTATY WAKACYJNE W NARWIAŃSKIM OŚRODKU KULTURY

narew herb

Zapraszamy do wzięcia udziału w 17. edycji konkursu fotograficznego "Podlasie w obiektywie im. Wiktora Wołkowa".

narew herb

Ogłaszamy nabór zgłoszeń do jedenastej edycji Konkursu Stara Tradycja, który odbędzie się w Warszawie podczas Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata 2021.

narew herb

10 kwietnia 2010 roku delegacja leciała na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Zginęło 96 osób, wśród nich prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński z małżonką. Na pokładzie samolotu byli między innymi wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, parlamentarzyści, dowódcy głównych sił zbrojnych, osoby sprawujące wysokie funkcje w państwie, duchowni, przedstawiciele Rodzin Katyńskich, załoga samolotu i funkcjonariusze BOR.

narew herb

Serdecznie zapraszamy do udziału w 3. edycji konkursu plastycznego „Я нарадзіўся тут -Tu się urodziłem”, poświęconego historii i kulturze Podlasia oraz zamieszkujących go od wieków mniejszości narodowych i etnicznych. Celem konkursu jest pielęgnowanie patriotyzmu lokalnego, kształtowanie tożsamości oraz upowszechnianie dziecięcej twórczości.