Ogłoszenia Narwiańskiego Ośrodka Kultury

narew herb

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne pokazy spektaklu "Brydkie kačenia" w wykonaniu Teatru Czrevo.

narew herb

Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do korzystania z oferty kulturalnej. Oferta otwarta jest dla wszystkich chętnych do rozwijania własnych umiejętności, pasji i twórczej samorealizacji oraz spędzania wolnego czasu. Wśród propozycji programowych można znaleźć zajęcia artystyczne, rekreacyjne, sportowe oraz warsztatowe.

narew herb

W Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi

narew herb

1 września (piątek) 2023 r. godz. 19.00

narew herb

To już będzie 15 edycja białoruskich festynów z cyklu "I TAM ŻYWUĆ LUDZI" organizowanych przez Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce w partnerstwie z okolicznymi gminami i domami kultury. Przez ostatnie 14 lat Muzeum zorganizowało już 86 takich festynów. Mieszkańcy ponad osiemdziesięciu małych miejscowości Podlasia mieli swoje święto z żywą białoruską muzyką, śpiewami i tańcami. Festyny odbywają się bowiem w najmniejszych i coraz bardziej wyludniających się wsiach i miasteczkach Białostocczyzny...

narew herb

NARWIAŃSKI OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA

narew herb

21 grudnia 2022 r. (środa) godz. 17.30