Ogłoszenia Narwiańskiego Ośrodka Kultury

narew herb

W Narwiańskim Ośrodku Kultury

 

narew herb

i uczestniczyć w jedynej w swoim rodzaju fotograficznej i motoryzacyjnej imprezie retro!

narew herb

To będzie już 16 edycja białoruskich festynów z cyklu "I TAM ŻYWUĆ LUDZI" organizowanych przez Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce w partnerstwie z okolicznymi gminami i domami kultury. Przez ostatnie 15 lat Muzeum zorganizowało już ponad 90 takich festynów. Mieszkańcy ponad dziewięćdziesięciu małych miejscowości Podlasia mieli swoje święto z żywą białoruską muzyką, śpiewami i tańcami. Festyny odbywają się bowiem w najmniejszych i coraz bardziej wyludniających się wsiach i miasteczkach Białostocczyzny...

narew herb

Gminna Biblioteka Publiczna i Narwiański Ośrodek Kultury zapraszają

narew herb

Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku szkolnym do wspólnej zabawy podczas ferii!

narew herb

21 grudnia 2023r., godz. 17:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Narwi.

narew herb

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne pokazy spektaklu "Brydkie kačenia" w wykonaniu Teatru Czrevo.

narew herb

Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do korzystania z oferty kulturalnej. Oferta otwarta jest dla wszystkich chętnych do rozwijania własnych umiejętności, pasji i twórczej samorealizacji oraz spędzania wolnego czasu. Wśród propozycji programowych można znaleźć zajęcia artystyczne, rekreacyjne, sportowe oraz warsztatowe.

narew herb

W Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi