Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Narwi informuje,

że w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego wywołanego koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników tutejszego Ośrodka ogranicza się bezpośrednie przyjmowanie interesantów do odwołania.

Wnioski, podania, rachunki oraz wszelką inną korespondencję prosimy przekazywać następującymi kanałami:

  • poprzez umieszczenie w brązowej skrzynce znajdującej się na ścianie przy głównym wejściu do budynku Urzędu Gminy Narew
  • poprzez kontakt telefoniczny do Ośrodka pod nr tel. 85 681 67 52 lub 85 681 67 42 oraz kom. 606-372-322
  • poprzez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej   ul. Mickiewicza 101, 17-210 Narew

Na korespondencji obowiązkowo należy podać numer telefonu w celu kontaktu pracownika socjalnego z Państwem!

Załatwianie spraw odbywa się codziennie w dni robocze, w godzinach pracy Ośrodka tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie tylko w bardzo ważnych sprawach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Prosimy, aby osoby, które dotychczas miały realizowane wypłaty w Kasie Banku w Narwi, a posiadają konta osobiste nawiązały z Ośrodkiem pilny kontakt telefoniczny celem wskazania konta osobistego do wypłaty świadczeń. Przelewy na konta są w chwili obecnej rekomendowaną formą wypłaty.