HAJNOWSKIE STOWARZYSZENIE ABSTYNENTÓW I RODZIN KLUBU „DĄB"

mieści się w Hajnówce przy ulicy Ks. Wierobieja 18 (2 piętro)
Tel.(85) 876-73-03 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 10.00-12.00 i 16.00-20.00
sobota i niedziela 6.00-20.00

Odbywają się MITYNGI GRUPY AA w środy i piątki o 18.00

II i IV piątek - MITYNGI OTWARTE 18.00

MITYNGI DDA wtorek o 18.00

W klubie można skorzystać z pomocy doświadczonych terapeutek mgr Ireny Snitkowskej i mgr Joanny Wróbel-Siemiackiej. Prowadzą punkt konsultacyjny dla osób doznających przemocy oraz zajęcia terapeutyczne dla osób współuzależnionych.

Gdy trapi Cię jakiś problem z alkoholem zawsze możesz do nas przyjść i zwyczajnie porozmawiać. Na pewno zostaniesz wysłuchany, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i podpowiemy, gdzie uzyskać profesjonalną pomoc i wsparcie, jeśli sami nie będziemy mogli pomóc.

PRZYJDZ, SPRAWDŹ, ZOBACZ, POROZMAWIAJ

„Skłonność do uzależnień tkwi w nas równie mocno jak umiłowanie wolności. Tragedią alkoholików i narkomanów jest to, że znaleźli się w niewoli substancji szczególnie destrukcyjnych dla ich zdrowia i społecznego funkcjonowania – tylko to ich odróżnia od maniaków pracy, palaczy tytoniu czy osób przewrażliwionych na punkcie swojego „JA". Jeżeli wziąć pod uwagę mechanizm uzależnienia , a nie przedmiot, to mało kto z nas jest prawdziwie wolny"

Lee Jampolsky