Restauracja Piekielna Kuchnia w Narwi organizuje przyjęcia weselne, bankiety, chrzciny, komunie, uroczystości firmowe oraz inne imprezy okolicznościowe. Restauracja posiada dwie sale, w których ugościć może łącznie do 200 osób. Dysponujemy salą bankietowo - konferencyjną na 160 osób oraz salą restauracyjną na 50 osób.

Restauracja Piekielna Kuchnia w Narwi

Menu weselne, czy innej imprezy okolicznościowej jest układane według indywidualnych ustaleń klienta. Restauracja może również przygotować również catering u Państwa na miejscu. Jeździmy wszędzie i do wszystkich.

Restauracja "Piekielna Kuchnia"
ul. Bielska 47B 17-210 Narew
tel. 660-797-288, 509-789-288
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.piekielna-kuchnia.pl