Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów" jest położone we wsi Gramotne. Dom jest położony na skraju Puszczy Ladzkiej wchodzącej w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego Puszcza Białowieska, u ujścia rzeki Narewki do rzeki Narwi. Obie te rzeki znajdują się w odległości około 1 km od domu, dzięki czemu są doskonale widoczne z tarasu i balkonu. W czasie wiosennych roztopów zdarza się, iż wody nie mieszczą się w korytach - występują wtedy piękne rozlewiska na nadrzecznych łąkach, gdzie często zbiera się dzikie ptactwo.

Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów"Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów"

Przybywający tu goście mogą zatrzymać się w drewnianym, piętrowym domu  urządzonym w stylu regionalnym. Mogą oni korzystać z pięciu 2-osobowych pokoi z możliwością dostawek (możliwość wstawienia łóżeczka), salonu o powierzchni 35 m2 z kominkiem i stołem jadalnym, dwóch łazienek z prysznicami, kuchni z wyposażeniem (płyta kaflowa i gazowo-elektryczna) oraz dwóch zadaszonych miejsc parkingowych.

Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów"Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów" 

Atrakcje gospodarstwa "U Sienkiewiczów":

  • studnia z żurawiem, bocianie gniazdo 10 m od domu – widok na nie z okna,
  • miejsce na ognisko, grill,
  • zbiór owoców leśnych, grzybobranie, łowienie ryb na rzece,
  • boisko do badmintona, kosz do koszykówki,
  • w okolicy przebiega szlak rowerowy do Krainy Otwartych Okiennic (do wsi Trześcianka, Soce i Puchły) i w drugą stronę do Puszczy Białowieskiej (Białowieży),
  • zalew wodny Siemianówka w odległości 10 km,
  • w odległości 400 m od domu pole namiotowe z plażą nad rzeką Narewka,
  • przejażdżka wozem konnym,
  • możliwość zorganizowania spływów kajakowych,
  • regionalna muzyka.
 
Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów"Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów" Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów"Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów"

Państwo Irena i Mirosław Sienkiewicz serdecznie zapraszają do gospodarstwa
 
Irena i Mirosław Sienkiewicz
Gramotne 3/1 17-210 Narew
tel. 85 6816328
http://gramotne.w.interia.pl
http://www.bialowieza.net.pl (U Sienkiewiczów)
13 miejsc noclegowych