Gospodarstwo agroturystyczne "Zacisze u Anny" położone jest we wsi Hajdukowszczyzna - cichej, malowniczo położonej miejscowości na skraju Puszczy Białowieskiej w pobliżu rzeki Narew. Właścicielem gospodarstwa jest Pani Anna Czerniakiewicz. Dla agroturystów oferuje ona w ciągu całego roku 8 miejsc noclegowych.

Gospodarstwo agroturystyczne "Zacisze u Anny"

Na terenie gospodarstwa znajduje się piękny sad, ogród kwiatowy i warzywny, oczko wodne oraz zarybiony staw. Goście mogą tu korzystać również z parkingu, miejsca na ognisko oraz placu zabaw.

Gospodarstwo agroturystyczne "Zacisze u Anny"

Przez miejscowość przebiega szlak rowerowy "Do Puszczy Ladzkiej". Przybywający turyści mogą też odwiedzić inne szlaki w Gminie Narew, min. Szlak Świątyń Prawosławnych, Podlaski Szlak Bociani oraz Szlak Krainy Otwartych Okiennic.

Gospodarstwo agroturystyczne "Zacisze u Anny"

Okolice Hajdukowszczyzny obfitują w bogactwo runa leśnego (grzyby, jagody, maliny) i leśnej zwierzyny. Serdeczna atmosfera i bliskość natury sprawiają, iż można tu zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Gospodarstwo agroturystyczne "Zacisze u Anny"

Pani Anna Czerniakiewicz serdecznie zaprasza do odwiedzania gospodarstwa

Anna Czerniakiewicz
Hajdukowszczyzna 12 17-210 Narew
tel. 504421046
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.zaciszeuanny.narew.gmina.pl
8 miejsc noclegowych