Ogłoszenia

narew herbOgłoszenie o zamówieniu - roboty budowlane: przebudowa nawierzchni ulicy w istniejącym pasie drogowym w miejscowości Soce, gmina Narew na odcinku od km 0+000 do km 0+903 (Zadanie 1).

arr logoAgencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że do dnia 11 lipca 2017 r. można składać Wnioski o udzielenie pomocy w ramach nadzwyczajnych środków wspierania rynku wieprzowiny w Polsce.

narew herbGmina Narew zaprasza do składania ofert na wykonanie dokumentacji przebudowy ulic na terenie miejscowości Narew.

kas logoKrajowa Administracja Skarbowa przestrzega przed wprowadzaniem do sprzedaży na lokalnych imprezach plenerowych nielegalnego alkoholu.

narew herbDzień otwarty w delegaturach Krajowego Biura Wyborczego

narew herbInformujemy, iż w dniu 26 czerwca 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbędzie się XXVII sesja Rady Gminy Narew VII kadencji.

narew herbPrzewodnicząca Komisji Rozwoju Gminy informuje o zwołaniu posiedzenia Komisji.

narew herbPrzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów informuje o zwołaniu posiedzenia Komisji.

narew herbGmina Narew zaprasza do składania ofert na remont elewacji budynku Urzędu Gminy Narew.

Informacja Powlogo wetiatowego Lekarza Weterynarii o wystąpieniu afrykańskiego pomoru świń.

logo pgeInformacja PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok o przerwach w dostawie energii elektrycznej w Gminie Narew w dniach 19-20 czerwca 2017 roku.

logo pgeInformacja PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok o przerwach w dostawie energii elektrycznej w Gminie Narew w dniu 27 czerwca 2017 roku.

narew herbOgłoszenie o sprzedaży działki położonej na terenie miejscowości Narew.

narew herbGmina Narew zaprasza do składania ofert na wykonanie dokumentacji przebudowy ulic na terenie miejscowości Narew.

narew herbOgłoszenie o sprzedaży działki położonej w obrębie miejscowości Narew.

narew herbW związku z poszukiwaniem przez rolników alternatywnych źródeł dochodu, Zarząd Województwa Podlaskiego wychodzi z inicjatywą organizacji spotkania dotyczącego uprawy pieczarki.

narew herbOgłoszenie o sprzedaży dwóch działek położonych na terenie miejscowości Narew.

arimr logoBiuro Wsparcia Inwestycyjnego Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Białymstoku informuje, że w dniach 19-22.06.2017r. odbędzie się cykl szkoleń.

region logoDo regionu Puszczy Białowieskiej zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą znaleźć własny, naturalny rytm życia, który od wieków był zgodny z rytmem przyrody.

pwo banerMuzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce ogłasza 13. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „PODLASIE W OBIEKTYWIE” im. Wiktora Wołkowa