Ogłoszenia

narew herbPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na X Ogólnopolską Wystawę Bydła Hodowlanego, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2017r.

narew herbPublikujemy zestaw wniosków, jakie trzeba wypełnić, ubiegając się o oszacowanie szkód w uprawach powstawłych w wyniku suszy.

logo szkolaPodziękowanie pani Anny Jakoniuk za zajęcie I miejsca i otrzymanie tytułu "Nauczyciel na medal" powiatu hajnowskiego w kategorii nauczyciel klas I - III.

hdk logoZ okazji obchodów 15-lecia współpracy transgranicznej pomiędzy Polską, Białorusią i Ukrainą w ramach Funduszy Unii Europejskiej "Melodie Pogranicza" serdecznie zapraszamy na koncert Kapeli Ze Wsi Warszawa, który odbędzie się 24 czerwca 2018, o godzinie 18:00 w hajnowskim amfiteatrze. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

narew herbInformacja o pomocy ze środków krajowych dla producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy.

logo pgwUrząd Gminy Narew informuje o nowej taryfie dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków, zatwierdzonej przez PGW Wody Polskie.

logo szkolaInformacja Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego o dyżurach psychologów.

logo szkolaInformacja Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego o telefonach zaufania dla młodzieży.

logo szkolaKomunikat Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w sprawie zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

cinema popcornKino CINEMA LUMIERE serdecznie zaprasza do Hajnówki na seanse filmowe w dniu 11 czerwca 2018 roku.

hdk logoHajnowski Dom Kultury zaprasza na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej I Młodzieżowej "Nuty Przyjaźni", który odbędzie się 16 czerwca 2018r. (sobota), o godz. 10:00.

krusList Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego kierowany do rolników oraz ich dzieci.

narew herbŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce serdecznie zaprasza osoby z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodziny na spotkanie z uczestnikami i pracownikami naszego domu.

narew herbW dniu 9 czerwca 2018r. (sobota) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów będzie nieczynny. Samowolne pozostawienie odpadów podlega karze na podstawie art.10 Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie.

logo szkolaRada Rodziców, Dyrekcja, Nauczyciele oraz Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi zapraszają na "Piknik Rocdzinny" w Narwi, który odbędzie się 9 czerwca (sobota), o godzinie 9:00, w Zespole Szkolno-Przedfszkolnym w Narwi.

plakat cowtrawieGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza dzieci na spektakl teatralny pt. „Co w trawie piszczy”, który odbędzie się 7.06.2018 r. (czwartek) o godz. 9:00 oraz uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej na spektakl profilaktyczny pt. "Cyberpułapka" , który odbędzie się 7.06.2018 r. (czwartek) o godz. 10:00. Spektakle odbędą się w sali widowiskowej biblioteki przy ul. Mickiewicza 18.

narew herbZaproszenie do składania ofert na remont drogi gminnej prowadzącej do zabudowań Wspólnoty Mieszkaniowej w Narwi.

narew herbZaproszenie do składania ofert na remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Janowo.

narew herbZaproszenie do składania ofert na remont świetlicy wiejskiej w miejscowości Koweła.

narew herbInformujemy, iż w dniu 25 maja 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbędzie się XXXVII sesja Rady Gminy Narew VII kadencji.