Ogłoszenia

narew herbZaproszenie do składania ofert na remont drogi gminnej w miejscowości Narew.

narew herbZaproszenie do składania ofert na remont świetlicy wiejskiej w Gorodczynie.

narew herbZaproszenie do składania ofert na remont świetlicy wiejskiej w Ogrodnikach.

narew herbZapraszamy do udziału w programach aktywizacji zawodowej. Kursy są dofinansowane ze środków pochodzących z Funduszy Europejskich. Szerokoa rozpiętość tematyczna sprawi, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

narew herbObwieszczenie Wójta Gminy Narew z dnia 18 kwietnia 2018 roku o wyłożeniu raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko.

narew herbInformujemy, iż w dniu 25 kwietnia 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbędzie się XXXVI sesja Rady Gminy Narew VII kadencji.

logo muz bialPo udanym jesiennym stand-up-ie na SCENIE W MOZAIKARNI, Muzeum Białoruskie w Hajnówce ma przyjemność poinformować, iż w tym roku przygotowało kilka odsłon stand-upu w Muzeum. Zapraszamy na wiosenną odsłonę.!!!

logo piorinKomunikat o zagrożeniu upraw jabłoni przez chrząszcze Kwieciaka Jabłkowca.

narew herbZapraszamy na badanie wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego.

narew herbZaproszenie do składania ofert na remont i modernizacjędróg gminnych w ramach funduszu sołeckiego na 2018 rok.

zaj taneczne logoNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza zainteresowanych na spotkanie organizacyjne dotyczące zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży szkolnej.

logo wodociagiWodociągi Podlaskie Sp. z o. o. informują o decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Hajnówce w sprawie stwierdzonego przekroczenia stężenia jonu amonowego w wodzie z wodociągu Iwanki.

narew herbInformacja o godzinach otwarcia Urzędu Gminy Narew w okresie świątecznym.

narew herbWójt Gminy Narew na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami /Dz.U. z 2018r, poz. 121/ informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń listy nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.

hdk logoHajnowski Dom Kultury zaprasza na koncert amerykańskiego bluesmana, Johna Cliftona, który odbędzie się 26 kwietnia 2018r. (czwartek), o godz. 19:00.

narew herbZaproszenie do składania ofert na dostawę i montaż zrmatury do CO w budynku świetlicy wiejskiej w Trześciance.

cinema popcornKino CINEMA LUMIERE serdecznie zaprasza do Hajnówki na seanse filmowe w dniu 16 kwietnia 2018 roku.

przyladek logoSerdecznie zapraszamy do udziału w koncercie charytatywnym na rzecz hajnowianki. Koncert oraz licytacja wielu ciekawych przedmiotów odbędzie się już 13 kwietnia (piątek) w pubie Hary w Białymstoku.

narew herbInformujemy o możliwości pozyskania przez Gminę Narew na rok 2018 dofinansowania na usuwanie azbestu z zabudowań mieszkalnych i gospodarskich oraz innych wyrobów zawierających azbest.

logo poleskie spotkaniaNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na XV Podlasko-Poleskie spotkania w tradycji "Tam po majowuoj rosie".