Ogłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej

narew herb

serdecznie zaprasza na wieczór kolęd pod hasłem 

„HEJ KOLĘDA, KOLĘDA…”

narew herb

na podsumowanie projektu „ HISTORIA WCIĄŻ ŻYWA”

narew herb

realizując projekt współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolnościw ramach programu „Działaj Lokalnie XI”zaprasza na

narew herb

Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi

narew herb

zdobyć nowe umiejętności oraz nauczyć się czegoś ciekawego …?

narew herb...na warsztaty malowania pisanek metodą batikową oraz pieczenia "busłowej łapy"

narew herbGminna Biblioteka Publiczna w Narwi i Narwiański Ośrodek Kultury zapraszają na Dzień Kobiet.

narew herbGminna Biblioteka Publiczna w Narwi przy współpracy z Narwiańskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na spotkanie z Haliną Maksymiuk autorką książki "BIELSK, KNOROZY, PLOSKI(I INSY VJOSKI) czyli "Historyjki podlaskie ilustrowane malarstwem Olega Kobzara".

narew herbParafia Rzymskokatolicka w Narwi, Narwiański Ośrodek Kultury i ZespółSzkolno-Przedszkolny w Narwi serdecznie zapraszają do udziału w obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

bardy2017 logoGminna Biblioteka Publiczna w Narwi serdecznie zaprasza na koncert w ramach Festiwalu "Jesień Bardów", który odbędzie się 2 listopada o godzinie 18:00 w Bibliotece.

Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi serdecznie zaprasza na koncert w ramach Festiwalu "Jesieni Bardów", który odbędzie się 27 października o godzinie 17:00 w Bibliotece.

narodowe czytanieGminna Biblioteka Publiczna zaprasza na Narodowe czytanie „Quo vadis”, które odbędzie się 3 września 2016 w GBP w Narwi.

Wakacje w Bibliotece w NarwiGminna Biblioteka Publiczna w Narwi oraz filie biblioteczne zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia organizaowane w czasie wakacji.