Ogłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej

narew herbParafia Rzymskokatolicka w Narwi, Narwiański Ośrodek Kultury i ZespółSzkolno-Przedszkolny w Narwi serdecznie zapraszają do udziału w obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

bardy2017 logoGminna Biblioteka Publiczna w Narwi serdecznie zaprasza na koncert w ramach Festiwalu "Jesień Bardów", który odbędzie się 2 listopada o godzinie 18:00 w Bibliotece.

Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi serdecznie zaprasza na koncert w ramach Festiwalu "Jesieni Bardów", który odbędzie się 27 października o godzinie 17:00 w Bibliotece.

narodowe czytanieGminna Biblioteka Publiczna zaprasza na Narodowe czytanie „Quo vadis”, które odbędzie się 3 września 2016 w GBP w Narwi.

Wakacje w Bibliotece w NarwiGminna Biblioteka Publiczna w Narwi oraz filie biblioteczne zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia organizaowane w czasie wakacji.

Święto Rodziny w bibliotece w NarwiGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza na uroczystość z okazji Święta Rodziny, która odbędzie się 2 czerwca 2016 roku.

Przedstawienie pt. Witajcie w nasze bajceGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza dzieci na przedstawienie pt. "Witajcie w naszej bajce", które odbędzie się 6 maja 2016r.

Spotkanie autorskie z Wojciechem WidłakiemGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza na spotkanie autorskie z Panem Wojciechem Widłakiem, które odbędzie się 22 kwietnia 2016r.

Warsztaty wielkanocne w biblioteceGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza na warsztaty pieczenia busłowej łapy oraz malowania pisanek metodą tradycyjną, które odbędą się w Narwi 2 kwietnia 2016 roku.

Warsztaty zdobienia pisanek w TrześcianceGminna Biblioteka Publiczna w Narwi serdecznie zaprasza na warsztaty zdobienia pisanek, które odbędą się 19 marca 2016 roku w Trześciance.

Dzień Kobiet w NarwiNarwiański Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna zapraszają na obchody Dnia Kobiet, które odbędą się 8 marca 2016 roku w bibliotece w Narwi.

Spektakl dla dzieci w TrześcianceGminna Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza dzieci na spektakl pt. "Pchła krętaczka", który odbedzie się 27 stycznia 2016 roku w filii bibliotecznej w Trześciance.

Promocja książki w ŁosinceGminna Biblioteka Publiczna zaprasza w dniu 16 stycznia 2016 roku do Łosinki na podsumowanie projektu "Z satyrą i humorem za pan brat..." oraz promocję książki Pani Alicji Stańko.

Andrzejki w biblioteceGminna Biblioteka Publiczna zaprasza na Andrzejki, które odbędą się 27 listopada 2015 w GBP w Narwi oraz 28 listopada 2015 w Filiach Bibliotecznych w Łosince i Trześciance.

Jesień Bardów w bibliotece w NarwiGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza na koncert zespołu NAVI, który odbędzie się 5 listopada 2015 roku w ramach XXII Festiwalu "Jesień Bardów".

Spotkanie autorskie z Ewą AlimowskąGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza na spotkanie autorskie i promocję tomiku wierszy Ewy Alimowskiej, które odbędzie się 23 października 2015r.

Przedstawienie teatralne dla dzieciGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza dzieci z klas 1-3 na przedstawienie teatralne, które odbędzie się 6 października 2015r.

Spotkanie autorskie w biblioteceGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza uczniów klas 4-6 na spotkanie autorskie z Moniką Kowaleczko-Szumowską, które odbędzie się 5 października 2015r.

Konkurs Bezpieczne wakacjeGminna Biblioteka Publiczna wraz z filiami bibliotecznymi zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne oraz konkurs pod hasłem "Bezpieczne Wakacje".

Bezpieczne wakacje z bibliotekąGminna Biblioteka Publiczna wraz z filiami bibliotecznymi zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe na spotkania pod hasłem "Bezpieczne Wakacje".