Ogłoszenia Narwiańskiego Ośrodka Kultury

rajd nordic walking VIII2016 Lokalna Organizacja Turystyczna Region Puszczy Białowieskiej zaprasza na Letni Rajd Nordic Walking, który odbędzie się 20 sierpnia 2016 roku.

Letnie spotkania nad Narwią Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza w dniach 29-30 lipca 2016 roku na przystań kajakową w Narwi na "Letnie spotkania nad Narwią".

Festiwal Wertep 2016 Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka” i Narwiański Ośrodek Kultury zapraszają na Festiwal Teatralny WERTEP, który zawita do Narwi 30 lipca 2016 roku.

Wystawa fotografii i akwarel w NOK Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę fotografii Adama Falkowskiego i akwareli Katarzyny Klimaszewskiej pt. "Podlasie sercem malowane".

Zaproszenie dla twórców ludowych Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza twórców ludowych do udziału w wystawie rekodzieła podczas "Letnich Spotkań nad Narwią" w dniach 29-30 lipca 2016r.

Wakacyjne warsztaty w ośrodku kultury Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza na wakacyjne warsztaty z fantazją - zabawy i eksperymenty plastyczne dla dzieci.

Projekcja filmu w NOK Polska Światłoczuła oraz Narwiański Ośrodek Kultury zapraszają na projekcję filmu "MOJE CÓRKI KROWY" , która odbędzie się w dniu 16 maja 2016 roku.

Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego Przedszkolaków, które odbędą się w dniu 11 maja 2016 roku.

225 rocznica Konstytucji 3 Maja Parafia Rzymskokatolicka w Narwi, Narwiański Ośrodek Kultury i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi zapraszają na obchody 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Konkurs recytatorski "Baje, bajki, bajeczki" Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w konkursie recytatorskim "Baje, bajki, bajeczki". Eliminacje gminne odbędą się 15 kwietnia 2016 roku w NOK.

Festiwal Piosenki Przedszkolaków Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na gminne eliminacje Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Mama, tata i ja", które odbędą się 14 kwietnia 2016 roku w NOK.

Projekcja filmu w ośrodku kultury Narwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w dniu 12 marca 2016 roku na projekcję filmu pt. "Siaroża" w reżyserii Jerzego Kaliny.

Ferie w Narwiańskim Ośrodku Kultury Narwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na dzieci i młodzież na zajęcia organizowane w NOK podczas tegorocznych ferii zimowych.

Spotkanie w ośrodku kultury Narwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spotkanieze Zbyszkiem Konopką, które odbędzie się w NOK 19 stycznia 2016 roku w ramach mostu wymiany kulturowo-turystycznej miedzy Powiatem Hajnowskim i Nowy Targ.

Spotkanie wigilijne w Narwi Narwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia 2015 roku w Urzędzie Gminy Narew.

Podsumowanie filmowej jesieni Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza w dniu 4 grudnia 2015 roku na podsumowanie projektu pt. "Filmowa Jesień w Narwi".

Otwarcie wystawy fotografii i spektakl w NOK Narwiański Ośrodek Kultury zaprasza w dniu 5 grudnia 2015 roku na otwarcie wystawy fotografii "Przyroda Puszczy Białowieskiej" oraz spektakl w wykonaniu Teatru Poezji i Piosenki Carmina.

Filmowa jesień trwa Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków oraz Narwiański Ośrodek Kultury zapraszają na pokazy filmów przyrodniczych, które odbędą się w Krzywcu 17 listopada oraz w Lachach 18 listopada 2015 roku.

Święto Odzyskania Niepodległości Parafia Rzymskokatolicka w Narwi i Narwiański Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają 11 listopada 2015 roku na obchody Święta Niepodległości oraz 260. rocznicy powstania kościoła w Narwi.

Zajęcia plastyczne w NOK Narwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na zajęcia plastyczne, które będą odbywać się we wtorki i w środy w NOK.