Ogłoszenia różne

narew herbOgłoszenie o sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną położonej na terenie miejscowości Narew.

narew herbOgłoszenie o sprzedaży gospodarstwa położonego na terenie gminy Narew.

logo szkolaOgłoszenie Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego o naborze na stanowisko pracy: sprzątaczka.

wertep2018 logoX edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WERTEP już w niedzielę, 22 lipca 2018 roku znów zawita w Narwi. Tradycyjnie już, na scenie przy przystani kajakowej, będzie można obejrzeć festiwalowe spektakle.

malow logoNarwiański Ośrodek Kultury w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę zaprasza na Wystawę Poplenerową, która odbędzie się w dniu 13 lipca w parku przy Rynku w Narwi.

narew herbZarząd Stowarzyszenia Trześcianka zaprasza na Piknik Rodzinny na boisku sołeckim w Trześciance.

malow logoNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do udziału w Międzynardowym Plenerze Malarskim, który odbywać się będzie w dniach 4 - 13 lipca w Narwi.

logo wodociagiWodociągi Podlaskie Sp. z o. o. informują o podjętych działaniach naprawczych mających na celu doprowadzenie wody do wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia.

narew herbNarwiański Ośrodek Kultury zaprasza na cykl wakacyjnych zajęć muzycznych.

narew herbGłówny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku organizuje spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z branży turystycznej i okołoturystycznej.

malow logoNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na Warsztaty Rysunku i Malarstwa w ramach Międzynarodowego Pleneru Malarskiego w Narwi.

spotk czyhrynGminna Biblioteka Publiczna w Narwi i Wiktor Stachwiuk zapraszają na spotkanie autorskie z gośćmi z Białorusi Siarhiejem Czyhrynom – poetą i tłumaczem oraz Allą Pietruszkiewicz – poetką i krytykiem literackim

pwo bannerMuzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce ogłasza 14. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „PODLASIE W OBIEKTYWIE” im. Wiktora Wołkowa

narew herbPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na X Ogólnopolską Wystawę Bydła Hodowlanego, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2017r.

logo szkolaPodziękowanie pani Anny Jakoniuk za zajęcie I miejsca i otrzymanie tytułu "Nauczyciel na medal" powiatu hajnowskiego w kategorii nauczyciel klas I - III.

hdk logoZ okazji obchodów 15-lecia współpracy transgranicznej pomiędzy Polską, Białorusią i Ukrainą w ramach Funduszy Unii Europejskiej "Melodie Pogranicza" serdecznie zapraszamy na koncert Kapeli Ze Wsi Warszawa, który odbędzie się 24 czerwca 2018, o godzinie 18:00 w hajnowskim amfiteatrze. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

logo szkolaInformacja Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego o dyżurach psychologów.

logo szkolaInformacja Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego o telefonach zaufania dla młodzieży.

logo szkolaKomunikat Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w sprawie zakończenia roku szkolnego 2017/2018.

cinema popcornKino CINEMA LUMIERE serdecznie zaprasza do Hajnówki na seanse filmowe w dniu 11 czerwca 2018 roku.