Gospodarstwo agroturystyczne „Gorodczyno” położone jest zaledwie kilometr od rzeki Narew. Malowniczość okolicy przejawiająca się rozległymi łąkami, polami oraz lasami z przewagą borów sosnowych, sprzyja zarówno odpoczynkowi jak i rekreacji. Goście maja okazje zaobserwować wiele gatunków roślin, owadów oraz ptaków, których nie sposób zobaczyć żyjąc w mieście. Naturalni muzykanci szczególnie zaskakują aktywnością wiosną.

Gospodarstwo agroturystyczne "Gorodczyno"

Gospodarstwo oferuje 3 pokoje 6-osobowe (docelowo 8) oraz 2 pokoje 2-osobowe. Ponadto do dyspozycji gości jest stołówka, sala telewizyjna wyposażona w zestaw kina domowego i telewizję satelitarną, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej oaz basen 5x10 metrów.

Gospodarstwo agroturystyczne "Gorodczyno"

Sławomir Cichoń
Gorodczyno 47, 17-210 Narew

www.gorodczyno.cba.pl

Liczba miejsc noclegowych: 24 (całorocznie)