Szanowni Internauci.

W związku z aktualizacją oprogramowania naszej strony internetowej, po dokładnie dwóch latach postanowiliśmy odświeżyć jej szatę graficzną. Od 1 lipca 2014 roku stronę internetową Gminy Narew można oglądać w nieco innej, ale mamy nadzieję, że równie atrakcyjnej odsłonie. Nie chcieliśmy za bardzo ingerować i zmieniać układu treści strony, aby nie straciła ona swojej przejrzystości, dlatego też położenie menu i artykułów pozostało bez zmian. Jedyną nowością w sposobie poruszania się po stronie jest analogiczne, jak poprzednio, ale rozwijane menu górne, dzięki któremu można szybciej dotrzeć do konkretnych informacji na temat organów i jednostek organizacyjnych gminy. Inną widoczną zmianą jest aktywny moduł na stronie głównej, prezentujący w atrakcyjnej, wizualnej formie, ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w naszej gminie. Dodano również proste, ale przydatne menu w stopce strony, za pomocą którego można wyświetlić mapę naszego serwisu i zapoznać się z informacjami na temat publikacji materiałów na stronie internetowej Gminy Narew. Widnieje tam też kontakt do naszej redakcji oraz do polityki tzw. plików cookies.

Nowa szata graficzna naszej strony

Nowa szata graficzna została przewidziana w różnych wariantach kolorystycznych i – tak jak poprzednio – w kolejnych miesiącach będzie ona zmieniała swoją barwę w zależności od pory roku. Mamy nadzieję, że odświeżona strona internetowa Gminy Narew spodoba się Internautom, którzy będą ją równie często odwiedzać. Jednak oprócz atrakcyjnej formy każdej strony bardzo ważna jest jej treść. Z tego powodu zachęcamy do współpracy w zakresie publikacji w naszym serwisie informacji na temat aktualności i wydarzeń dotyczących Gminy Narew i jej mieszkańców. W artykule dotyczącym Publikacji materiałów można znaleźć niezbędne informacje o tym, w jaki sposób odbywa się publikacja artykułów na naszej stronie internetowej oraz jak można przekazać materiał do zamieszczenia na stronie. Chcielibyśmy podkreślić, że z naszym portalem aktywnie współpracują jednostki organizacyjne naszej gminy, dzięki czemu na stronie przeczytać można aktualne informacje i obejrzeć zdjęcia z najważniejszych imprez i uroczystości odbywających się w Gminie Narew.

Wszelkie błędy w treści artykułów lub w sposobie działania naszej strony internetowej można zgłaszać do redakcji. Jeszcze raz zachęcamy do odwiedzania strony internetowej Gminy Narew i kontaktu z naszą redakcją.

Zespół redakcyjny