Dnia 13 czerwca 2015 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Narwi odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego dzieciom i rodzicom przygotowano wiele atrakcji.

Piknik Rodzinny w Narwi

Przybyli na piknik goście mogli obejrzeć występ Orkiestry Dętej z Hajnówki a także wspaniały pokaz mażoretek. Swoje stanowiska oraz interesujące pokazy i konkursy przygotowały Straż Graniczna z Narewki, Komenda Powiatowa Policji z Hajnówki a także gminna Ochotnicza Straż Pożarna.

Piknik Rodzinny w Narwi

Podczas pikniku zaprezentowana została wystawa prac oraz rozdano nagrody wszystkim uczestnikom, a także zwycięzcom tegorocznych XIX Mistrzostw Szkół Województwa Podlaskiego w Modelarstwie Redukcyjnym. Przed szkołą zorganizowano został także niezwykły pokaz latających modeli samolotów.

piknik rodzinny2015 25

W trakcie Pikniku Rodzinnego odbyło się wiele pokazów, gier, zabaw i konkurencji sportowych, a także konkurów plastycznych i poetyckich. Na zakończenie najbardziej aktywne rodziny uczestniczące w pikniku zostali nagrodzone pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami.

GALERIA ZDJĘĆ

Zdjęcia:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi