30 września 2006 roku był szczególnym dniem dla klubu LKS Iskra Narew. W tym dniu na stadionie w Narwi uroczyście podziękowano piłkarzom oraz działaczom drużyny w uznaniu za awans do IV ligi piłki nożnej. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale oraz pamiątkowe puchary dla drużyny, prowadzonej przez trenera Dariusza Pawełko.

Nagrody dla LKS Iskra NarewNagrody dla LKS Iskra Narew 

Pucharami i dyplomami uhonorowano także działaczy klubu: Daniela Romańskiego, Andrzeja Ostaszewskiego, Jana Czerniakiewicza, Adama Alimowskiego, Andrzeja Pleskowicza, Mirosława Gromotowicza oraz Mikołaja Timofiejuka. Uroczystego wręczenia dyplomów, medali i pucharów dokonał Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski oraz Wiceprzewodniczący Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Pasierski.

LKS Iskra NarewLKS Iskra Narew 

Po uroczystości drużyna LKS Iskra Narew rozegrała ligowy mecz z drużyną KS Sokół Sokółka, który zakończył się korzystnym wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Gratulujemy.