W dniu 25 sierpnia 2006 roku na sesji Rady Gminy Narew zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu na najestetyczniej urządzoną posesję i zagrodę w Gminie Narew w roku 2006. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się 13 gospodarstw domowych. Komisja konkursowa za najestetyczniej urządzoną posesję uznała gospodarstwo Państwa Joanny i Mirosława Szafrańskich z Trześcianki. Drugie miejsce w konkursie zajęło gospodarstwo produkcyjne Państwa Anny i Witalisa Jakoniuk z Gradoczna, zaś na trzeciej pozycji uplasowała się posesja Pani Jadwigi Filinowicz z Narwi.

Konkurs posesji 2006Konkurs posesji 2006

Laureatom konkursu wręczone zostały dyplomy i cenne nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy uznania.

Gospodarstwa biorące udział w tegorocznym konkursie:

 • Joanna i Mirosław Szafrańscy - Trześcianka (I miejsce)
 • Anna i Witalis Jakoniuk - Gradoczno (II miejsce)
 • Jadwiga Filinowicz - Narew (III miejsce)
 • Irena i Czesław Kisielewscy - Narew
 • Zenaida i Piotr Iwaniuk - Narew
 • Nina i Henryk Snarscy - Gorędy
 • Mikołaj Wasilewski - Kaczały
 • Anna Kupczyńska - Chrabostówka
 • Olga i Bogdan Hewa - Narew
 • Ośrodek Zdrowia w Narwi
 • Jan Wróblewski - Janowo
 • Stanisława i Ryszard Zawada - Narew
 • Barbara i Ludwik Bagińscy - Puchły
 
 

GALERIA ZDJĘĆ GOSPODARSTW