W dniach od 29 do 31 maja 2009 roku odbyła się w Narwi I Wystawa Fabryczna PRONAR. Podczas specjalnie zaplanowanych pokazów zwiedzający mogli zapoznać się z kompleksową ofertą maszyn rolniczych produkowanych przez Pronar - w sumie wystawiono około 200 maszyn.

I Wystawa Fabryczna Pronar 

Zaprezentowane zostały przyczepy o ładowności od 2 do 32 ton, ciągniki rolnicze o mocy od 35 do 265 KM, kompletne linie technologiczne do zbioru, przetwarzania i zadawania pasz oraz serie maszyn komunalnych. Przedstawione zostały również nowości firmy Pronar: kosiarki, zgrabiarki i przetrząsacze, a także przyczepy samochodowe centralno-osiowe. Wszystkie pokazy poprowadził znany dziennikarz telewizyjny Włodzimierz Zientarski.

 I Wystawa Fabryczna Pronar

Podczas wystawy swoje wyroby prezentowały również inne działy Pronaru, takie jak kołownia, dział pneumatyki i hydrauliki oraz tworzyw sztucznych. Podczas wystawy do dyspozycji zwiedzających byli konstruktorzy maszyn, pracownicy serwisu i działu sprzedaży Pronaru, którzy odpowiadali na wszelkie pytania zwiedzających. 

I Wystawa Fabryczna Pronar

I Wystawa Fabryczna Pronar miała również bardzo bogatą oprawę artystyczną – pokazy maszyn przeplatały się z występami zespołów artystycznych. W sobotnie popołudnie można było obejrzeć występ strongmana Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego, który zmagał się z ciągnikiem P9 o mocy 265KM - największym produkowanym w firmie Pronar. 

I Wystawa Fabryczna Pronar

Tego dnia z koncertem wystąpił również znany zespół Prymaki pod kierownictwem Jerzego Ostapczuka oraz grupa Rybcie znad Biebrzy.  

I Wystawa Fabryczna Pronar 

Przybyli na wystawę rolnicy i goście brali udział w licznych konkursach z nagrodami. Jeden z trzech motocykli firmy Pronar wylosował rolnik z Ogrodnik – pan Mirosław Szelengowicz.

I Wystawa Fabryczna Pronar

I Wystawę Fabryczną Pronar odwiedziło w ciągu tych trzech dni wielu rolników i przedsiębiorców z całego kraju, byli parlamentarzyści oraz samorządowcy, w tym również Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski. 

GALERIA ZDJĘĆ

 logo pronar Więcej na temat I Wystawy Fabrycznej Pronar, a także informacje o ofercie na sprzęt i maszyny rolnicze Pronar można znaleźć na stronie internetowej www.pronar.pl