Od 1 kwietnia 2009 roku strona internetowa Gminy Narew zyskała nowy wizerunek. Zapewne zauważyli Państwo, iż zmieniona została szata graficzna naszego serwisu, co oczywiście nie jest jedyną zmianą. Coraz większe ilości informacji publikowane w Internecie niejako wymusiły na nas dokonanie gruntownych zmian w serwisie.
 
Nowa strona internetowa Gminy Narew
 
Obecnie dodawanie kolejnych artykułów, zdjęć oraz plików stanie się dużo prostsze, dzięki czemu i do Państwa informacje te dotrą o wiele szybciej. Mamy nadzieję, że dzięki szczegółowemu podziałowi artykułów na kategorie, znalezienie poszukiwanej informacji nie sprawi Państwu kłopotu. Oprócz przeglądania artykułów, można też obejrzeć bogate galerie zdjęć, udać się na wirtualny spacer po gminie lub zrelaksować się grając w nowe gry. Zapraszamy także do zapisywania się na listę prenumeratorów naszego newslettera, dzięki któremu co pewien czas otrzymywać będą Państwo informacje o najważniejszych wydarzeniach w Gminie Narew. Już wkrótce wprowadzone zostaną inne, nowe funkcje serwisu. W razie wykrycia nieprawidłowości w działaniu strony prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer 085 6816816.

Gorąco zapraszamy do odwiedzania stron internetowych Gminy Narew

 

Zespół redakcyjny