6 października 2012 roku w miejscowości Tyniewicze Duże odbyła się niezwykle miła, rodzinna uroczystość złożenia życzeń Panu Szymonowi Świętochowskiemu, który ukończył 100 lat życia. Pan Szymon urodził się 4 października 1912 roku w Tyniewiczach Dużych.

Stulatek w Tyniewiczach Dużych

W tym uroczystym dniu Dostojnemu Jubilatowi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe złożyli członkowie rodziny, a także przyjaciele i znajomi. Nie zabrakło wzruszeń oraz wspólnych wspomnień.

Stulatek w Tyniewiczach Dużych

Wśród przybyłych gości znaleźli się Wójt Gminy Narew Andrzej Pleskowicz oraz Przewodnicząca Rady Gminy Narew Ewa Urbanowicz. Złożyli oni życzenia w imieniu samorządu Gminy Narew, a także przekazali listy gratulacyjne od Wojewody Podlaskiego, Prezesa Rady Ministrów oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Stulatek w Tyniewiczach Dużych

Redakcja portalu internetowego Gminy Narew również składa Dostojnemu Jubilatowi najserdeczniejsze życzenia mnóstwa zdrowia, pogody ducha na co dzień oraz wszelkiej życzliwości ze strony najbliższych.

GALERIA ZDJĘĆ