1 lipca 2012 roku strona internetowa Gminy Narew zyskała nową, mamy nadzieję, że bardziej atrakcyjną szatę graficzną. Oprócz nowego wyglądu zmieniła się lokalizacja kilku elementów na stronie, drobnej modyfikacji uległ układ menu, który powinien stać się teraz bardziej przejrzysty dla Internautów. I tak na przykład, do górnego menu dodano odnośniki do najważniejszych organów i instytucji gminy, aby można było jeszcze szybciej odnaleźć informacje o jednostkach naszej gminy. Menu boczne uporządkowano w sposób bardziej tematyczny, dzieląc je na następujące kategorie: O gminie, Turystyka i rekreacja, Organy gminy, Jednostki gminy, e-Administracja, Multimedia oraz Polecane strony.

Nowa szata graficzna naszej strony

Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nowy wygląd strony internetowej Gminy Narew. Wzorem poprzedniej szaty graficznej, ta również przygotowana została w kilku wariantach kolorystycznych na różne pory roku oraz okazje. Także już wkrótce zaprezentujemy naszą stronę w innej, jesiennej lub zimowej kolorystyce.

Na bieżąco będziemy starać się wprowadzać niezbędne korekty w artykułach, aby atrakcyjnie prezentowały się one w nowej szacie graficznej. Jeżeli mieliby Państwo uwagi dotyczące nowej szaty graficznej naszej strony lub zauważyli ewentualne błędy i niedociągnięcia, to bardzo prosimy kierować je na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Za wszelkie uwagi i spostrzeżenia serdecznie dziękujemy.

Zespół redekcyjny