loga POKL UE

Człowiek – najlepsza inwestycja!
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

W dniu 25 maja 2013 roku rozpoczął się kurs spawacza w ramach projektu „Spawacz z Gminy Narew”. Kurs składa się z części teoretycznej w wymiarze 25 godzin oraz części praktycznej w wymiarze 120 godzin. W kursie uczestniczy 12 osób, a przeprowadza go Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku, Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Hajnówce.

Zajęcia teoretyczne na kursie spawacza 

Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali konferencyjno - szkoleniowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi. Pierwsze zajęcia rozpoczęła Pani Anna Zubalewicz – dyrektor Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Hajnówce, która przedstawiła uczestnikom ogólne zasady organizacyjne. Następnie rozpoczęły się pierwsze zajęcia teoretyczne.

Zajęcia teoretyczne na kursie spawacza 

Zajęcia teoretyczne potrwają do 2 czerwca, natomiast zajęcia praktyczne rozpoczną się 8 czerwca i będą się odbywały w firmie PPHU Kotnar Narew. Kurs kończy się egzaminem, a po pozytywnym zdaniu egzaminu uczestnik projektu otrzyma książeczkę spawacza lub wpis do posiadanej książeczki, sygnowany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz certyfikat spawacza wg normy EN 287-1. 

Więcej informacji o kursie można uzyskać w Biurze Projektu:

Urząd Gminy Narew
ul. Mickiewicza 101, 17-210 Narew
tel. 85 6816816, fax 85 8733535
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt jest realizowany przez Urząd Gminy Narew w ramach Działania 9.5 – Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, Priorytetu IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na podstawie umowy o dofinansowanie nr UDA-POKL.09.05.00-20-A39/12-00 podpisanej 5 kwietnia 2013 roku z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

GALERIA ZDJĘĆ