Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Park Naukowo-Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach oraz Lubelska Fundacja Rozwoju zapraszają podlaskich i lubelskich przedsiębiorców do uczestnictwa w wielobranżowej misji gospodarczej na Litwę, która organizowana jest w dniach 20-22 kwietnia 2016 roku. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z podstawowymi uwarunkowaniami formalnymi współpracy z tym krajem oraz do poznania potencjalnych partnerów biznesowych - głównym punktem misji będzie giełda kooperacyjna, podczas której uczestnicy spotkają się osobiście z litewskimi partnerami dobranymi wcześniej przez organizatorów wyjazdu na podstawie preferencji i oczekiwań polskich firm.

20 kwietnia 2016r.

 • Przejazd Białystok-Wilno (wyjazd z Białegostoku rano)
 • Spotkanie z przedstawicielami Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie

21 kwietnia 2016r.

 • 9.00-12.00 Spotkania kooperacyjne B2B w siedzibie Litewskiej Konfederacji Przemysłowców, ul. A. Vienuolio 8, Wilno
 • 12.00-13.00 Lunch
 • 13.00-14.30 Wizyta w Parku Technologicznym Visoriai, ul. Mokslininku 2A, Wilno
 • 15.00-16.30 Wizyta w Parku Technologicznym Sunrise Valley, ul. Saulėtekio 15, Wilno

22 kwietnia 2016r.

 • Przejazd Wilno-Kowno (wyjazd z Wilna rano)
 • Wizyta w Kowieńskiej Wolnej Strefie Ekonomicznej, ul. Terminalu 3, Biruliskiu
 • Przejazd Kowno-Białystok

Dokładny plan godzinowy misji zostanie zaprezentowany w późniejszym terminie ze względu na konieczność potwierdzenia wszystkich spotkań i wizyt. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji programu, o czym uczestnicy będą niezwłocznie informowani.

Rejestracja

 • Wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym osoba zainteresowana zamieszcza krótki opis swojego przedsiębiorstwa oraz określa, z jakimi potencjalnymi partnerami biznesowymi chciałaby się spotkać.
 • Przesłanie formularza do organizatorów do 14 marca 2016r.
 • Bieżący kontakt z organizatorami w celu akceptacji listy proponowanych przedsiębiorstw litewskich.
 • Ostateczna decyzja o uczestnictwie.

Koszty

Organizatorzy gwarantują pokrycie kosztów przejazdu (bus) na trasie Białystok - Wilno - Kowno - Białystok, zapewniają dobór litewskich partnerów do rozmów oraz organizację giełdy kooperacyjnej. Uczestnik pokrywa z własnych środków koszt noclegów i wyżywienia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Opracowanie materiału:
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego