W dniu 8 marca 2005 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyła się uroczysta część artystyczna z okazji Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet w biblioteceDzień Kobiet w bibliotece

Program rozpoczęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Narwi, uczęszczający do koła teatralnego prowadzonego przez Panią Elżbietę Kurasz, które działa przy GBP w Narwi. W ich wykonaniu można było obejrzeć trzy scenki: „Portrety sławnych kobiet”, „Mąż i żona” oraz „Adam i Ewy”. Tematyka scenek dotyczyła oczywiście Kobiet. Na zakończenie swojego występu „Ewy” z ostatniej scenki częstowały jabłkami licznie zgromadzoną publiczność.

Dzień Kobiet w biblioteceDzień Kobiet w bibliotece 

Kolejnym punktem programu były popisy iluzjonisty przeplatające się z występem cygańskiego zespołu Andro Verde, który od razu porwał publiczność do tańca i wspólnej zabawy.

Dzień Kobiet w biblioteceDzień Kobiet w bibliotece 

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski, Sekretarz Gminy Narew Mariusz Żukowski oraz Przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych lek. Stefan Kuczyński.

Dzień Kobiet w biblioteceDzień Kobiet w bibliotece 

Bogatej części artystycznej wieczoru towarzyszyła wystawa malarstwa koreańskiego.

Dzień Kobiet w biblioteceDzień Kobiet w bibliotece