Koło Przyjaciół Biblioteki działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi realizuje projekt pt. "BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ" współfinansowany ze środków  Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE VI. W ramach projektu w dniu 18 października 2008 roku  odbyły się ostatnie warsztaty poświęcone tworzeniu wyrobów z wikliny.

Warsztaty tworzenia wyrobów z wikliny 

W zajęciach prowadzonych przez pana Jana Antosiuka brało udział 15 uczestników, którzy pod okiem instruktora uczyli się wyplatania koszyków.

Warsztaty tworzenia wyrobów z wikliny 

Wszystkie wykonane prace będzie można obejrzeć na wystawie podsumowującej cały projekt, która zostanie zorganizowana w bibliotece w Narwi.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Projekt współfinansowany z programu grantowego DZIAŁAJ LOKALNIE VI Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Program DZIAŁAJ LOKALNIE VI wdrażany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieskalogo akademia rozwoju filantropii