Koło Przyjaciół Biblioteki działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi realizuje projekt pt. "BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ" współfinansowany ze środków  Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE VI. W ramach tego projektu dnia 17 października 2008 roku  odbyły się warsztaty przygotowywania potraw regionalnych - Kącik Smakosza.

Warsztaty potraw regionalnych 

Tym razem 22 uczestników warsztatów przygotowywało znane potrawy regionalne pod czujnym okiem instruktora - pani Ewy Świętuchowskiej.

Warsztaty potraw regionalnych 

Projekt zostanie zakończony wystawą, na której będzie można obejrzeć wszystkie prace wykonane na warsztatach przez młodych artystów oraz skosztować produktów regionalnych. Autorzy najlepszych prac zostaną wyróżnieni i nagrodzeni.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Projekt współfinansowany z programu grantowego DZIAŁAJ LOKALNIE VI Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Program DZIAŁAJ LOKALNIE VI wdrażany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieskalogo akademia rozwoju filantropii