W ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE Koło Przyjaciół Biblioteki działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi realizuje cykl warsztatów dla młodzieży pt. "BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ. Fundusze na warsztaty pozyskano ze Stowarzyszenia Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska działającego w imieniu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Warsztaty malowania na szkle 

28 sierpnia 2008 roku uczestnicy projektu wyjechali do Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku, aby tam zapoznać się ze sztuką malowania na szkle oraz wykonać samodzielne prace. Zajęcia warsztatowe, w których brało udział 28 uczestników, prowadzone były przez pana Adama Ślesarskiego.

Warsztaty malowania na szkle 

W WOAK-u uczestnicy warsztatów mogli też obejrzeć przepiękną wystawę prac amatorskich twórców, malarzy i rzeźbiarzy z województwa podlaskiego.

Warsztaty malowania na szkle 

Wszystkie prace wykonane na warsztatach przez młodych artystów będzie można obejrzeć na wystawie podsumowującej cały projekt, która zostanie zorganizowana w bibliotece w Narwi.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Projekt współfinansowany z programu grantowego DZIAŁAJ LOKALNIE VI Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Program DZIAŁAJ LOKALNIE VI wdrażany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieskalogo akademia rozwoju filantropii