Koło Przyjaciół Biblioteki działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi realizuje w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE kolejny cykl warsztatów dla młodzieży pt. "BYŁO - NIE MINĘŁO..." – CZYLI JAK ZAINTERESOWAĆ MŁODZIEŻ KULTURĄ I SZTUKĄ LUDOWĄ. Fundusze na warsztaty pozyskano ze Stowarzyszenia Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska działającego w imieniu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 Warsztaty szydełkowania

W ramach projektu w sierpniu 2008 roku w bibliotece w Narwi odbywały się warsztaty szydełkowania. W zajęciach prowadzonych przez Panią Bożenę Tesluk brało udział 17 uczestników, którzy pod okiem instruktorki tworzyli wspaniałe prace.

Warsztaty szydełkowania 

Wszystkie wykonane prace będzie można obejrzeć na wystawie podsumowującej cały projekt, która zostanie zorganizowana w bibliotece w Narwi.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Projekt współfinansowany z programu grantowego DZIAŁAJ LOKALNIE VI Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. Program DZIAŁAJ LOKALNIE VI wdrażany jest przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieskalogo akademia rozwoju filantropii