29 listopada 2016 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się Wieczór Andrzejkowy dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Cyganka prawdę Ci powie”.

IMG 0053

 

Przyszłość przepowiadała „prawdziwa” cyganka, która wróżyła nie tylko z kart, ale też z magicznej szklanej kuli. Dzieci bardzo chętnie chciały poznać co je czeka. Wróżyły rzucając szpileczkami, losowały symbole, a cyganka wyjaśniała, co one oznaczają. Dalej wszystko potoczyło się lawinowo – buty dały odpowiedź, kto jako pierwszy weźmie ślub, a przebite serce – jak będzie miał na imię współmałżonek. Lanie wosku zaś wzbudziło duże emocje, gdyż każdy uczestnik zobaczył w swoich figurkach niesamowite obrazy. Dzieci rywalizowały również w różnych sportowych konkurencjach. Dodatkową atrakcją dla uczestników były specjalnie na ten wieczór upieczone przez jedną z prowadzących ciasteczka z wróżbą.
Andrzejki okazały się wesołym spotkaniem towarzyskim, wspaniałą zabawą dostarczającą wielu przeżyć i emocji zarówno dzieciom jak i organizatorom. Ponieważ wszystkie wróżby miały pozytywne znaczenie, dzieci bardzo dobrze się bawiły a wieczór upłynął w bardzo miłej i wesołej atmosferze.
Spotkanie w ramach wolontariatu pomogły przygotować  Panie Kamila Korobkiewicz i Barbara Sienkiewicz.

 

 GALERIA ZDJĘĆ