Dnia 3 lutego 2015 roku w Filii Bibliotecznej w Trześciance odbyło się przedstawienie dla dzieci pt. „Wilk i Zając”. W spektaklu wykorzystano postaci Wilka i Zająca ze znanego i popularnego rosyjskiego filmu animowanego „Nu, pagadi” („Ja ci pokażę”) Wiaczesława Kotionoczkina.

Spektakl w bibliotece w Trześciance

W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela restauracji, dentysty i policjanta, spotykał się z Wilkiem. Dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu, które rozśmieszało, a zarazem uczyło odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych.

Spektakl w bibliotece w Trześciance

Wszystkim przybyłym bardzo podobał się pełen komicznych sytuacji i humoru słownego spektakl, świetna gra aktorów, piękna kolorowa scenografia, muzyka i stroje.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna