W dniu 10 kwietnia 2005 roku zainaugurowali piłkarską wiosnę drużyny seniorów i trampkarzy starszych LKS ISKRA Narew. W swoim pierwszym meczu seniorzy grający w klasie okręgowej zremisowali na wyjeździe 1:1 z Orłem Kolno. Natomiast juniorzy młodsi ulegli na własnym stadionie silnej drużynie MOSiR-u Bielsk Podlaski 6:1.

Udany start mieli natomiast najmłodsi piłkarze LKS ISKRA Narew, czyli drużyna żaków. Rozpoczęli oni rozgrywki tydzień później i 16 kwietnia 2005 roku pokonali oni na własnym stadionie zespół MOSiR-u Bielsk Podlaski 1:0. Zwycięską bramkę w tym zaciętym meczu zdobył w drugiej połowie z rzutu karnego Adam Wasiluk.

Tego samego dnia drużyna seniorów pokonała na własnym boisku ekipę Urzędu Gminy Krynki 4:1, natomiast juniorzy młodsi zremisowali w Czeremsze z miejscowym Kolejarzem w stosunku bramkowym 3:3.