W dniu 11 listopada 2007 roku w Gminie Narew odbyły się obchody 89 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Swoje święto mieli również strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Narwi, którzy obchodzili 80-lecie swojego istnienia.

Święto Niepodległości i 80-lecie OSP 

W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władz gminy, powiatu, Powiatowej Straży Pożarnej w Hajnówce, szkoły podstawowej i publicznego gimnazjum oraz mieszkańcy gminy. Uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny celebrowanej w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Św. Stanisława Biskupa Męczennika  przewodniczył Jego Ekscelencja ks. Biskup Antoni Dydycz.

Święto Niepodległości i 80-lecie OSP 

W dowód uznania za dotychczasową działalność strażacy uhonorowali Srebrnym Medalem "Za zasługi dla pożarnictwa" ks. dziekana Zbigniewa Niemyjskiego.

GALERIA ZDJĘĆ