W dniu 29 sierpnia 2008 roku podczas XVII sesji Rady Gminy Narew została rozstrzygnięta IV edycja konkursu na najestetyczniej urządzoną posesję, zagrodę i wieś w Gminie Narew. Celem konkursu było upowszechnianie uprawy roślin ozdobnych, upowszechnianie warzyw mało znanych oraz podnoszenie estetyki obejść gospodarczych, a w szczególności stanu sanitarnego.

Rozstrzygnięcie konkursu posesji 

W tym roku pierwsze miejsce zajęły gospodarstwa pani Haliny Derpieńskiej z Narwi oraz pana Michała Filianowicza ze Skaryszewa. Wręczenia pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych wszystkim laureatom konkursu dokonali Wicestarosta Jerzy Sirak, Wójt Gminy Jakub Sadowski, Przewodniczący Rady Gminy Eugeniusz Dudzicz oraz członkowie gminnej komisji konkursowej oceniającej posesje.

Rozstrzygnięcie konkursu posesji 

WYNIKI KONKURSU:

1. Halina Derpieńska - Narew
    Michał Filianowicz Skaryszewo
2. Zenaida Iwaniuk - Narew
3. Grażyna Sawicka-Andrzejuk - Krzywiec
4. Krystyna Kotowicz - Narew
5. Krystyna Derpeńska - Narew
    Mikołaj Świętuchowski - Tyniewicze Małe
6. Irena Karpiuk - Narew
    Andrzej Nikonowicz - Narew
7. Zenaida Bielecka - Narew
8. Maria Dmitruk - Łosinka
    Wiera Kuprianowicz - Narew
9. Eugenia Siotkowska - Makówka