W dniu 26 lipca 2008 roku firma PRONAR z Narwi uroczyście świętowała XX-lecie swojego istnienia, na zorganizowanym przez nią Pikniku Rodzinnym. Uroczystości oraz zapowiedziane atrakcje przyciągnęły rzesze publiczności, w tym pracowników firmy oraz wielu zaproszonych gości: parlamentarzystów, przedstawicieli władz samorządowych, kościelnych, a także współpracowników firmy Pronar.

XX-lecie firmy Pronar 

Piknik Rodzinny oficjalnie otworzył prezes rady właścicieli firmy Pronar Sergiusz Martyniuk, nawiązując na początku do historii powstania firmy oraz życząc wszystkim zebranym wspaniałej zabawy.

XX-lecie firmy Pronar 

W dalszej części uroczystości odbyło się wręczenie odznaczeń, nagród rzeczowych i pieniężnych najbardziej zasłużonym pracownikom firmy Pronar oraz jej współpracownikom. Dekoracji nagrodzonych dokonywali zaproszeni goście oraz właściciele firmy.

XX-lecie firmy Pronar 

Właściciele Pronaru odebrali też mnóstwo życzeń od przybyłych na uroczystość gości krajowych oraz zagranicznych. W imieniu samorządu województwa wystąpił Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański, powiat hajnowski reprezentował starosta Włodzimierz Pietroczuk.

XX-lecie firmy Pronar 

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęły się występy zespołów artystycznych. Jako pierwszy przed publicznością zaprezentował się zespół Małanka z Bielska Podlaskiego, prezentując folklor białoruski.

XX-lecie firmy Pronar 

Następnie zebranych rozbawiała grupa rozrywkowo-wokalna Rybcie znad Biebrzy.

XX-lecie firmy Pronar 

Ukraińską muzykę folkową zaprezentował publiczności wspaniały zespół Horpyna z Olsztyna.

XX-lecie firmy Pronar 

Przybyli na piknik rodzinny goście mogli też posłuchać cygańskich rytmów w wykonaniu zespołu Eleny Rutkowskiej - Cygańskie Czary.W trakcie występów zespołów artystycznych wszyscy przybyli mogli degustować potrawy kuchni kresowej przygotowane przez firmę Pronar.

XX-lecie firmy Pronar 

Punktem kulminacyjnym pikniku rodzinnego był recital znanego polskiego artysty Krzysztofa Krawczyka, który zaśpiewał narwiańskiej publiczności swoje największe przeboje.

XX-lecie firmy Pronar 

Po występie gwiazdy wieczoru można było podziwiać wspaniałe pokazy sztucznych ogni, po których rozpoczęła się dyskoteka, podczas której publiczność bawiły zespoły Horpyna, Rybcie znad Biebrzy oraz Art-Pronar. Zabawa w Narwi trwała do białego rana.

GALERIA ZDJĘĆ