27 sierpnia 2009 roku podczas XXV sesji Rady Gminy Narew został rozstrzygnięty konkurs na najestetyczniej urządzoną posesję, zagrodę i wieś w Gminie Narew w roku 2009.

Gminny konkurs posesji

Była to już V edycja konkursu, który jest organizowany przez Radę Gminy oraz Wójta Gminy Narew. Celem konkursu jest upowszechnianie uprawy roślin ozdobnych, upowszechnianie warzyw mało znanych oraz podnoszenie estetyki obejść gospodarczych, a w szczególności stanu sanitarnego.

Gminny konkurs posesji 

W tym roku do konkursu zgłosiło się 16 gospodarstw, z miejscowości Chrabostówka, Grodzisko, Iwanki, Kaczały, Łosinka, Makówka, Skaryszewo, Trześcianka, Tyniewicze Małe, oraz Narew. Pierwsze miejsce zajęły ex-equo dwa gospodarstwa: pani Nadziei Michalczuk z Trześcianki oraz pani Zenaidy Iwaniuk z Narwi.

Gminny konkurs posesji

Pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyli wszystkim laureatom konkursu Wójt Gminy Jakub Sadowski, Przewodniczący Rady Gminy Eugeniusz Dudzicz oraz członkowie gminnej komisji konkursowej oceniającej posesje.

Gminny konkurs posesji 

WYNIKI KUNKUSRU:

1. Zenaida Iwaniuk – Narew
    Nadzieja Michalczuk – Trześcianka
2. Krystyna Jarocka – Kaczały
3. Dorota i Andrzej Nikonowicz – Narew
4. Aleksander Ostaszewski – Trześcianka
5. Mikołaj Świętuchowski – Tyniewicze Małe
6. Jan Jasiuk – Trześcianka
    Anna Opolska – Narew
    Halina Smoktunowicz – Narew
7. Anna Kupczyńska – Chrabostówka
8. Bożena Golonko – Łosinka
    Walentyna Niczyporuk – Narew
9. Jerzy Siemienowicz – Iwanki
10. Seliwonik Eugenia – Skaryszewo
11. Tesluk Anatol – Grodzisko
12. Czerniakiewicz Aleksandra – Makówka

GALERIA ZDJĘĆ