loga POKL UE

Człowiek – najlepsza inwestycja!
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

8 czerwca 2013 roku rozpoczęły się zajęcia praktyczne na kursie spawacza w ramach projektu „Spawacz z Gminy Narew”. Kurs składa się z części teoretycznej w wymiarze 25 godzin oraz części praktycznej w wymiarze 120 godzin. W kursie uczestniczy 12 osób, a przeprowadza go Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku, Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Hajnówce.

Zajęcia praktyczne na kursie spawacza 

Zajęcia praktyczne odbywają się w Narwi w zakładzie Kotnar-Narew PPHU Jerzy Kuprianowicz. Pierwsze zajęcia praktyczne rozpoczęła Pani Anna Zubalewicz – dyrektor Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Hajnówce, która przedstawiła uczestnikom ogólne zasady oraz przdstawiła instruktora.

Zajęcia praktyczne na kursie spawacza 

Zajęcia praktyczne potrwają do 15 lipca 2013 roku i zostaną zakończone egzaminem. Po pozytywnym zdaniu egzaminu uczestnik projektu otrzyma książeczkę spawacza lub wpis do posiadanej książeczki, sygnowany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz certyfikat spawacza wg normy EN 287-1.

Więcej informacji o kursie można uzyskać w Biurze Projektu:

Urząd Gminy Narew
ul. Mickiewicza 101, 17-210 Narew
tel. 85 6816816, fax 85 8733535
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt jest realizowany przez Urząd Gminy Narew w ramach Działania 9.5 – Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, Priorytetu IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na podstawie umowy o dofinansowanie nr UDA-POKL.09.05.00-20-A39/12-00 podpisanej 5 kwietnia 2013 roku z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

 

GALERIA ZDJĘĆ