andropauza 3

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce! Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”

Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:

Starość nie chroni przed miłością
Lecz miłość chroni przed starością
Bo prawda jest taka, że się nie starzeje
Serce ,które kocha i wiecznie się śmieje!

Sztukę „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować” napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji.

Obsada wymiennie :

  • Hrabia – M. Damięcki, T. Ross, P. Skarga
  • Sławek – D. Gnatowski, A. Zaborski, S. Maciejewski
  • Behemot – A. Dziurman, B. Kalus, P. Dąbrowski
  • Miernota – P. Pregowski, J. Kawalec, M. Pietrzak
  • Rola żeńska – A. Załęcka, K. Mikiewicz, M. Damięcka, A. Dąbrowska

 

Termin: 30.11.2018 r. (piątek), godz. 19:00
Miejsce: Hajnowski Dom Kultury, ul. T. Sołoniewicz, Sala Widowiskowa.
Wstęp: 70 zł
Bilety do nabycia:

ORGANIZATOR: VIVA Art Music Jarosław Michalewicz

Serdecznie zapraszamy!