Lokalna Grupa Działania "Puszcza Białowieska" ogłasza konkurs na najlepszy Mały Projekt

Cel konkursu: wyróżnienie najlepszego projektu realizowanego przez wnioskodawców LGD PB, mającego na celu rozwój obszarów wiejskich na obszarze LGD PB spośród projektów dofinansowanych w ramach konkursów ogłaszanych przez Lokalną Grupę Działania Puszcza Białowieska na tzw. "Małe projekty".

Zasady zgłaszania projektów:

  1. Każdy podmiot może zgłosić tylko 1 projekt.
  2. Zgłoszenie do konkursu składa się drogą: emailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), pocztową lub osobiście w biurze Lokalnej Grupy Działania Puszcza Białowieska (ul. Parkowa 3, 17-200 Hajnówka).
  3. Zgłoszenie do udziału w konkursie następuje na podstawie formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik nr 1 do regulaminu.
  4. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć dokumentacje fotograficzną związaną z projektem (najlepiej w wersji elektronicznej).
  5. Termin przekazania formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami upływa z dniem 17.06.2015 r. o godz. 15.30 (decyduje data i godzina wpływu do biura LGD PB). Zgłoszenia dokonane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w biurze LGD PB, nr tel. 85 682 50 26.

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Opracowanie materiału:
Lokalna Grupa Działania
"Puszcza Białowieska"