Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pt. „Dziedzictwo kulturowe regionu Puszczy Białowieskiej. Praktyczne aspekty działalności w zakresie rzemiosła artystycznego i twórczości ludowej”, które odbędzie się w dniu 9 czerwca 2015 roku o godz. 10.00 w Białowieskim Parku Narodowym (sala klubowa – I piętro w Pokojach Gościnnych BPN).

Podczas seminarium m.in. krok po kroku omówione zostaną prawne możliwości sprzedaży produktów regionalnych przez osoby o różnym statucie (zatrudnieni, bezrobotni, rolnicy, emeryci, renciści itd.)

Szczegółowy program seminarium znajduje się poniżej.

Bardzo prosimy o mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne 85-655-24-15 potwierdzenie udziału w seminarium do dnia 30 maja 2015 roku.

 

PROGRAM SEMINARIUM

Centrum Wdrażania Projektów
przy Białowieskim Parku Narodowym