Chcielibyśmy Państwu przedstawić jedyny w swoim rodzaju bezpłatny Portal, który jest przeznaczony dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w dziedzinie wychowania, bądź też dla osób, które pragną podzielić się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Nasz Portal nie jest tworem jednej osoby, jest to strona, która ciągle się rozwija dzięki każdemu aktywnemu użytkownikowi. Młode Mamy mogą się na nim wymieniać swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Ważnym aspektem tego przedsięwzięcia jest to, iż jest to całkowicie darmowe miejsce porad dla rodziców z całej Polski. Dodatkowo co miesiąc trójka najbardziej aktywnych rodziców w nagrodę za udzielanie porad innym otrzymuje nagrody.

Nasz projekt ma na celu zapewnienie informacji przede wszystkim młodym rodzicom, którzy mogą zadać wszelkie pytania i uzyskać błyskawicznie odpowiedź od innych rodziców. Jesteśmy przekonani, iż Portal „Pierwsze Kroki” to ciekawe miejsce dla wszystkich rodzin z terytorium Państwa Gminy.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy cały czas do dyspozycji.

PORTAL „PIERWSZE KROKI”

Osoba do kontaktu:
Dawid Wołowicz
ul. Felicjanek 10/17
31-104 Kraków
tel/fax (12) 421-29-41
kom. 605 548 155
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.