Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla przedsiębiorców – założenia nowej perspektywy", dotyczące aktualnych możliwości pozyskania wsparcia dla przedsiębiorców oraz założeń nowej perspektywy finansowej w latach 2014 – 2020.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 7 listopada 2014 r. w godz. 10.00 – 13.00, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Hajnówce przy ul. A. Zina 1, sala nr 12.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane aktualne możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz założenia i cele perspektywy finansowej na lata 2014 – 2020. Zostaną przedstawione również zasady udzielania pożyczek i poręczeń finansowych z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorstw. Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców z województwa podlaskiego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego do 5 listopada 2014 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na nr faksu 85 682 51 87

Dodatkowych informacji udziela: Alicja Orzechowska, tel. 604 079 262.

Formularz zgłoszeniowy

Program spotkania

Opracowanie:
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego