Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla przedsiębiorców – założenia i cele”. Spotkanie informacyjne odbędzie się w dwóch terminach:

I termin - 5 grudnia 2014 r. (piątek)
w godz. 10.00-13.00,

II termin - 11 grudnia 2014 r. (czwartek)
w godz. 10.00-13.00,

w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy  ul. Poleskiej 89, sala konferencyjna 318B, III Pietro.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane źródła informacji o nowej perspektywie finansowej oraz cele i założenia programów krajowych i programu regionalnego Województwa Podlaskiego w odniesieniu do przedsiębiorców. Omówione zostaną również aktualne możliwości otrzymania wsparcia z Funduszy Europejskich

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego do 2 grudnia 2014 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na nr faksu 85 66 54 474.

Dodatkowych informacji udziela: Magdalena Sienkiewicz- tel. 85 665 45 99

ZAPRASZAMY!

PROGRAM SPOTKANIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Opracowanie:
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego